BME Matematika- és Számítástudományi Doktori Iskola > Témavezetők


 

Témavezető

PhD Hallgató (fokozatszerzés éve)

Andai Attila (Analízis)

Lovas Attila (2018)

Balázs Márton (Sztochasztika)

Komjáthy Júlia (2012)

Nagy Attila László

Bálint Péter (Differenciálegyenletek)

Mincsovicsné Sélley Fanni

Némedy-Varga András

Bolla Mariann (Sztochasztika)

AboZaid Hammoda ElBanna Ahmed (2018)

Mrs. Fani Shabnam

Fatma Abdelkhalek

Molnár Sáska Gábor (2006)

ifj. Böröczky Károly (MTA Rényi Intézet)

Wintsche Gergely (2003)

Csiszár Imre (Sztochasztika)

Farkas Lóránt (2017)

Kói Tamás (2017)

Talata Zsolt (2005)

Farkas Miklós (Differenciálegyenletek)

Bocsó Attila

Farkas József Zoltán (2005)

Shaban, A. H. A. (2005)

Szentkuti Zsolt

Ferenczi Miklós (Algebra)

Simon Zoltán

Fleiner Tamás (SZIT)

Bíró Péter (2008)

Friedl Katalin (SZIT)

Csizmadia Balázs

Richter János

Fritz József (Differenciálegyenletek)

Dombi Gergely

Hans Zoltán

Lukity Anikó

G. Horváth Ákos (Geometria)

Tóth Csaba Dávid

Végh Attila (2006)

Garay Barnabás (Differenciálegyenletek)

Bozi Imre

Csikja Rudolf

Farkas Gyula (2001)

Lóczi Lajos (2007)

Györfi László (SZIT)

Horváth Márk

Morvai Gusztáv (1995)

Gyurkovics Éva (Differenciálegyenletek)

Belov, Mikhail

Elaiw, A. M. A. (2005)

Takács Tibor (2002)

Hanák Péter (SZTAKI)

Balla Katalin

Horváth Erzsébet (Algebra)

Petényi Franciska (2016)

Horváth Miklós (Analízis)

Kiss Márton (2007)

Sáfár Orsolya

Horváth Róbert (Analízis)

Jean-Paul André

Hujter Mihály (Differenciálegyenletek)

Jeszenszky Gyula

ifj. Benczúr András (SZTAKI)

Göbölös-Szabó Julianna

Kiss Tamás

Pálovics Róbert (2018)

Rácz Balázs (2009)

Illés Tibor (Differenciálegyenletek)

Barta Zsuzsanna

Egri Attila

Lovics Gábor

Molnár-Szipai Richárd

Ivanyos Gábor (Algebra)

Nagy Attila

Katona Gyula Y. (SZIT)

Szabó Péter

Kroó András (Analízis)

Halics Edvard

Küronya Alex (Algebra)

Pintye Norbert

Lukács Erzsébet (Algebra)

Csarmasz Máté

Máté László (Analízis)

Holló-Sz. Ferenc

Várdainé Kollár Judit

Molnár Emil (Geometria)

Ács László

Boróczki Lajos

Bölcskei Attila (2002)

Dömötörné H. Erzsébet

Katona János

Kós Rita

Orvos-Nagyné Farkas Borbála

Prok István (2001)

Stettner Eleonóra (2006)

Szirmai Jenő (1998)

Nagy Attila (Algebra)

Spisák Andor

Nagyné Szilvási Márta (Geometria)

Béla Szilvia

Pethőné Vendel Terézia (2004)

Szabó Ildikó

Petz Dénes (Analízis)

Andai Attila (2004)

Bogdándi Ágnes

Mosonyi Milán (2005)

Nagy Ádám

Oravecz Ferenc (1999)

Pitrik József (2010)

Réffy Júlia (2006)

Ruppert László (2012)

Szántó András (2015)

Vecsei Balázs

Virosztek Dániel (2016)

Recski András (SZIT)

Ambrusné S. Kornélia

Csehi Csongor György (2018)

Lengyel Miklós

Nagy Gyula (1998)

Radics Norbert (2001)

Szeszlér Dávid (2005)

Zubor Zoltán

Rónyai Lajos (Algebra)

Felszeghy Bálint (2008)

Hegedűs Gábor (2005)

Pintér Dömötör

Simon János

Szebeni Piroska

Sági Gábor (Algebra)

Lukács Ágnes

Sándor Csaba (Sztochasztika)

Rozgonyi Eszter (2016)

Sárközi András (ELTE)

Fried Katalin (1999)

Schmidt Tamás (Algebra)

Sági András

Veress László Antal

Serény György (Algebra)

Budai Gergely

Farkas Barnabás (2012)

Molnár Zoltán Gábor

Simon Károly (Sztochasztika)

Bárány Balázs (2012)

Farkas Ábel

Hernáth Szabolcs

Kolossváry István

Móra Péter (2013)

Tóth Rozál Hajnal

Vágó Lajos

Simonyi Gábor (SZIT)

Tóth Ágnes (2013)

Zsbán Ambrus

Soukup Lajos (Rényi)

Farkas Barnabás (2012)

Szabados Tamás (Sztochasztika)

Berényi László

Székely Balázs (2005)

Szántai Tamás (Differenciálegyenletek)

Ashraft, G. M. (2005)

Guzmics Sándor

Réthy Zsolt

Szász Domokos (Sztochasztika)

Nándori Péter (2013)

Rappné Pogány Orsolya

Tóth Imre (2006)

Varjú Tamás (2006)

Székely J. Gábor (Sztochasztika)

Zsigri Gábor

Szenes András (Geometria)

Bérczy Gergely (2008)

Frenkel Péter (2008)

Szilágyi Géza Zsolt

Szepesvári Csaba (SZTAKI)

Szabó Anita Ivett

Szirmai Jenő (Geometria)

Csima Géza (2018)

Schultz Benedek

Tóth Bálint (Sztochasztika)

Balázs Márton (2003)

Dumaz, Laure (2015)

Horváth Illés Antal (2015)

Ráth Balázs (2010)

Rudas Anna (2013)

Valkó Benedek (2004)

Vető Bálint (2011)

Tóth János (Analízis)

Halmschlager Andrea

Horváth Zsófia

Kovács Benedek (2012)

Ladics Tamás (2015)

Nagy Ilona

Rózsa Zoltán

Várdainé Kollár Judit

Vermes Imre (Geometria)

Németh László (2007)

Wettl Ferenc (Algebra)

Hadnagy Éva (2002)

Schmidt Edit

 

Utolsó módosítás: 2019.05.19.