BME Matematika- és Számítástudományi Doktori Iskola > Hallgatók



A doktori iskolába felvett hallgatók  
(A felvétel éve: 2016  2015 2014 2013  2012 2011 2010  2009  2008  2007  2006   2005   2004   2003   2002   2001   2000   1999   1998   1997   1996  1995  1994)

2016

Név

Témavezető

Tanszék

Takács Petra Renáta

Illés Tibor

Differenciálegyenletek Tanszék

 

2015

Név

Témavezető

Tanszék

Farkas Máté

Vrana Péter

Geometria

Ivanics Péter

Stipsicz András

MTA Rényi Intézet

Juhász Máté Lehel

G. Horváth Ákos

Geometria

Molontay Roland

Simon Károly

Sztochasztika

Varga Gabriella

Rödönyi Gábor

MTA SZTAKI

Varga Kitti Katalin

Katona Gyula Y.

SZIT

2014

Név

Témavezető

Tanszék

Kovács Kristóf

Gazdag-Tóth Boglárka

Differenciálegyenletek

Kozma Robert Thijs

Szirmai Jenő

Geometria

Lovas Attila

Andai Attila

Analízis

Majoros Csilla

Eisenberg-Nagy Marianna

Differenciálegyenletek

Nyiri Dávid

Sági Gábor

Algebra

Pajkossy Katalin Anna

Kornai András

Algebra

Papp László

Katona Gyula Y.

SZIT

Sélley Fanni

Bálint Péter

Sztochasztika

2013

Név

Témavezető

Tanszék

Borbély Gábor

Kornai András

Algebra

Fukker Gábor

Györfi László

SZIT

Magyar András

Lukács Erzsébet

Algebra

Markó Zoltán

Horváth Miklós

Analízis

Soltész Dániel

Simonyi Gábor

SZIT

Virosztek Dániel

Petz Dénes

Analízis

Zubor Márton

Nagy Attila

Algebra

2012

Név

Témavezető

Tanszék

AboZaid Hammoda ElBanna Ahmed

Bolla Mariann

Sztochasztika

Csehi Csongor György

Recski András

SZIT

Csima Géza

Szirmai Jenő

Geometria

Egri Attila

Illés Tibor

Differenciálegyenletek

Guzmics Sándor

Szántai Tamás

Differenciálegyenletek

Kolossváry István

Simon Károly

Sztochasztika

Molnár-Szipai Richárd

Illés Tibor

Differenciálegyenletek

Pálovics Róbert

ifj. Benczúr András

SZTAKI/Algebra

Schultz Benedek

Szirmai Jenő

Geometria

Vágó Lajos

Simon Károly

Sztochasztika

2011

Név

Témavezető

Tanszék

Barta Zsuzsanna

Illés Tibor

Differenciálegyenletek

Csizmadia Balázs

Friedl Katalin

SZIT

Göbölös-Szabó Julianna

Benczúr András

SZTAKI

Nagy Attila László

Balázs Márton

Sztochasztika

Pintye Norbert

Küronya Alex

Algebra

Szabó Péter

Katona Gyula Y

SZIT

2010

Név

Témavezető

Tanszék

Jean-Paul ANDRÈ

Horváth Róbert

Analízis

Boróczki Lajos

Molnár Emil

Geometria

Csikja Rudolf

Garay Barnabás

Analízis

Laure DUMAZ

Tóth Bálint

Sztochasztika

Farkas Ábel

Simon Károly

Sztochasztika

Lovics Gábor

Illés Tibor

Differenciálegyenletek

Némedy Varga András

Bálint Péter

Differenciálegyenletek

Petényi Franciska

Horváth Erzsébet

Algebra

Rozgonyi Eszter

Sándor Csaba

Sztochasztika

 

2009

Név

Témavezető

Tanszék

Bárány Balázs

Simon Károly

Sztochasztika

Kiss Tamás

ifj. Benczúr András

SZTAKI

Kói Tamás

Csiszár Imre

Sztochasztika

Nándori Péter

Szász Domokos

Sztochasztika

Mrs. Fani Shabnam

Bolla Mariann

Sztochasztika

Szántó András

Petz Dénes

Analízis

2008

Név

Témavezető

Tanszék

Mikhail Belov

Gyurkovics Éva

Differenciálegyenletek

Horváth Márk

Györfi László

VIK SZIT

Komjáthy Júlia

Balázs Márton

Sztochasztika

Lukács Ágnes

Sági Gábor

Algebra

Móra Péter

Simon Károly

Sztochasztika

Ruppert László

Petz Dénes

Analízis

Tóth Ágnes

Simonyi Gábor

VIK SZIT

Zsbán Ambrus

Simonyi Gábor

VIK SZIT

2007

Név

Témavezető

Tanszék

Béla Szilvia

Nagyné Szilvási Márta

Geometria

Horváth Illés Antal

Tóth Bálint

Sztochasztika

Kós Rita

Molnár Emil

Geometria

Molnár Zoltán Gábor

Serény György

Algebra

Sáfár Orsolya

Horváth Miklós

Analízis

Szebeni Piroska

Rónyai Lajos

Algebra

2006

Név

Témavezető

Tanszék

Kovács Benedek

Tóth János

Analízis

Nagy Ádám

Petz Dénes

Analízis

Nagy Ilona

Tóth János

Analízis

Szabó Anita Ivett

Szepesvári Csaba

SZTAKI

Vető Bálint

Tóth Bálint

Sztochasztika

2005

Név

Témavezető

Tanszék

Farkas Barnabás

Serény György

Algebra

Katona János

Molnár Emil

Geometria

Lukity Anikó

Fritz József

Differenciálegyenletek

Rappné Pogány Orsolya

Szász Domokos

Sztochasztika

Ráth Balázs

Tóth Bálint

Sztochasztika

Szilágyi Géza Zsolt

Szenes András

Geometria

2004

Név

Témavezető

Tanszék

Felszeghy Bálint

Rónyai Lajos

Algebra

Rácz Balázs

ifj. Benczúr András

SZTAKI

Várdainé Kollár Judit

Tóth János

Analízis

Vecsei Balázs

Petz Dénes

Analízis

2003

Név

Témavezető

 Tanszék

Bérczy Gergely

Szenes András

Geometria

Bíró Péter

Fleiner Tamás

SZIT

Halics Edvard

Kroó András

Analízis

Jeszenszky Gyula

Hujter Mihály

Differenciálegyenletek

Ladics Tamás

Tóth János

Analízis

Richter János

Friedl Katalin

SZIT

Rudas Anna

Tóth Bálint

Sztochasztika

Simon Zoltán

Ferenczy Miklós

Algebra

Simon János

Rónyai Lajos

Algebra

Szabó Ildikó

Nagyné Szilvási Márta

Geometria

2002

Név

Témavezető

 Tanszék

Bogdándi Ágnes

Petz Dénes

Analízis

Bozi Imre

Garay Barnabás

Differenciálegyenletek

Csarmasz Máté

Lukács Erzsébet

Algebra

Farkas József Zoltán

Farkas Miklós

Differenciálegyenletek

Farkas Lóránt

Csiszár Imre

Sztochasztika

Frenkel Péter

Szenes András

Geometria

Hans Zoltán

Fritz József

Differenciálegyenletek

Horváth Zsófia

Tóth János

Analízis

Nagy Attila

Ivanyos Gábor

Algebra

Orvos-Nagyné Farkas Borbála

Molnár Emil

Geometria

Pintér Dömötör

Rónyai Lajos

Algebra

2001

Név

Témavezető

 Tanszék

Ashraft, G. M.

Szántai Tamás

Differenciálegyenletek

Elaiw, A. M. A.

Gyurkovics Éva

Differenciálegyenletek

Halmschlager Andrea

Tóth János

Analízis

Hegedűs Gábor

Rónyai Lajos

Algebra

Kiss Márton

Horváth Miklós

Analízis

Réffy Júlia

Petz Dénes

Analízis

Rózsa Zoltán

Tóth János

Analízis

Shaban, A. H. A.

Farkas Miklós

Differenciálegyenletek

Tóth Rozál Hajnal

Simon Károly

Sztochasztika

2000

Név

Témavezető

Tanszék

Dombi Gergely

Fritz József

Differenciálegyenletek

Hernáth Szabolcs

Simon Károly

Sztochasztika

Lóczi Lajos

Garay Barnabás

Differenciálegyenletek

Mosonyi Milán

Petz Dénes

Analízis

Székely Balázs

Szabados Tamás

Sztochasztika

Talata Zsolt

Csiszár Imre

Sztochasztika

Valkó Benedek

Tóth Bálint

Sztochasztika

Végh Attila

G. Horváth Ákos

Geometria

1999

Név

Témavezető

Tanszék

Balázs Márton

Tóth Bálint

Sztochasztika

Berényi László

Szabados Tamás

Sztochasztika

Bocsó Attila

Farkas Miklós

Differenciálegyenletek

Pitrik József

Petz Dénes

Analízis

Réthy Zsolt

Szántai Tamás

Differenciálegyenletek

Spisák Andor

Nagy Attila

Algebra

Varjú Tamás

Szász Domokos

Sztochasztika

1998

Név

Témavezető

 Tanszék

Andai Attila

Petz Dénes

Analízis

Budai Gergely

Serény György

Algebra

Molnár Sáska Gábor

Bolla Marianna

Sztochasztika

Szeszlér Dávid

Recski András

SZIT

Takács Tibor

Gyurkovics Éva

Differenciálegyenletek

Tóth Csaba Dávid

G. Horváth Ákos

Geometria

Tóth Imre

Szász Domokos

Sztochasztika

1997

Név

Témavezető

Tanszék

Farkas Gyula

Garay Barnabás

Differenciálegyenletek

Holló-Sz. Ferenc

Máté László

Analízis

Pethőné Vendel Terézia

Nagyné Szilvási Márta

Geomtria

Radics Norbert

Recski András

SZIT

Schmidt Edit

Wettl Ferenc

Algebra

Wintsche Gergely

ifj. Böröczky Károly

Geometria

1996

Név

Témavezető

Tanszék

Németh László

Vermes Imre

Geometria

Várdainé Kollár Judit

Máté László

Analízis

Zubor Zoltán

Recski András

SZIT

1995

Név

Témavezető

Tanszék

Gerényi Attila

Katona Gyula

SZIT

Lengyel Miklós

Recski András

SZIT

Sági András

Schmidt Tamás

Algebra

1994

Név

Témavezető

Tanszék

Ács László

Molnár Emil

Geometria

Ambrusné S. Kornélia

Recski András

SZIT

Balla Katalin

Hanák Péter

SZIT

Bölcskei Attila

Molnár Emil

Geometria

Dömötörné H. Erzsébet

Molnár Emil

Geometria

Fried Katalin

Sárközy András

Algebra

Hadnagy Éva

Wettl Ferenc

Algebra

Morvai Gusztáv

Györfi László

SZIT

Nagy Gyula

Recski András

SZIT

Oravecz Ferenc

Petz Dénes

Analízis

Prok István

Molnár Emil

Geometria

Stettner Eleonóra

Molnár Emil

Geometria

Szentkuti Zsolt

Farkas Miklós

Differenciálegyenletek

Szirmai Jenő

Molnár Emil

Geometria

Veress László Antal

Schmidt Tamás

Algebra

Zsigri Gábor

Székely J. Gábor

Sztochasztika

 


Abszolutóriumot szerzett hallgatók:

Név Témavezető Tanszék Abszolutórium
AboZaid Hammoda ElBanna Ahmed Bolla Mariann Sztochasztika 2015
Ács László Molnár Emil Geometria 1997
Ambrusné S. Kornélia Recski András SZIT 1999
Andai Attila Petz Dénes Analízis 2002
Jean Paul, ANDRÉ Horváth Róbert Analízis 2013
Ashraft, G. M. Szántai Tamás Differenciálegyenletek 2004
Balázs Márton Tóth Bálint Sztochasztika 2002
Balla Katalin Hanák Péter SZIT 1997
Bárány Balázs Simon Károly Sztochasztika 2012
Bérczy Gergely Szenes András Geometria 2006
Bíró Péter Fleiner Tamás SZIT 2007
Bocsó Attila Farkas Miklós Differenciálegyenletek 2002
Boróczki Lajos Molnár Emil Geometria 2014
Bozi Imre Garay Barnabás Differenciálegyenletek 2005
Bölcskei Attila Molnár Emil Geometria 1999
Csehi Csongor György Recski András SZIT 2015
Csikja Rudolf Garay Barnabás Analízis 2013
Csima Géza Szirmai Jenő Geometria 2015
Csizmadia Balázs Friedl Katalin SZIT 2014
Dömötörné H. Erzsébet Molnár Emil Geometria 1999
Egri Attila Illés Tibor Differenciálegyenletek 2015
Elaiw, A. M. A. Gyurkovics Éva Differenciálegyenletek 2004
Farkas Barnabás Serény György Algebra 2008
Farkas Gyula Garay Barnabás Differenciálegyenletek 2000
Farkas József Zoltán Farkas Miklós Differenciálegyenletek 2005
Farkas Lóránt Csiszár Imre Sztochasztika 2005
Felszeghy Bálint Rónyai Lajos Algebra 2007
Frenkel Péter Szenes András Geometria 2005
Fried Katalin Sárközy András Algebra 1997
Hadnagy Éva Wettl Ferenc Algebra 1997
Halmschlager Andrea Tóth János  Analízis 2004
Hans Zoltán Fritz József Differenciálegyenletek 2005
Hegedűs Gábor Rónyai Lajos Algebra 2004
Hernáth Szabolcs Simon Károly Sztochasztika 2004
Jeszenszky Gyula Hujter Mihály Differenciálegyenletek 2006
Kiss Márton Horváth Miklós Analízis 2004
Kiss Tamás ifj. Benczúr András Algebra 2012
Kói Tamás Csiszár Imre Sztochasztika 2012
Kolossváry István Simon Károly Sztochasztika 2015
Kovács Benedek Tóth János Analízis 2009
Ladics Tamás Tóth János Analízis 2007
Lóczi Lajos Garay Barnabás Differenciálegyenletek 2003
Lovics Gábor Illés Tibor Differenciálegyenletek 2013
Lukács Ágnes Sági Gábor Algebra 2011
Lukity Anikó Fritz József Differenciálegyenletek 2008
Molnár Sáska Gábor Bolla Marianna Sztochasztika 2002
Molnár-Szipai Richárd Illés Tibor Differenciálegyenletek 2015
Molnár Zoltán Gábor Serény György Algebra 2010
Móra Péter Simon Károly Sztochasztika 2011
Mosonyi Milán Petz Dénes Analízis 2003
Nagy Attila Ivanyos Gábor Algebra 2005
Nagy Attila László Balázs Márton Sztochasztika 2014
Nagy Ilona Tóth János Analízis 2009
Nándori Péter Szász Domokos Sztochasztika 2012
Némedy Varga András Bálint Péter Differenciálegyenletek 2013
Németh László Vermes Imre Geometria 1999
Oravecz Ferenc Petz Dénes Analízis 1998
Orvos-Nagyné Farkas Borbála Molnár Emil Geometria 2006
Pálovics Róbert ifj. Benczúr András SZTAKI/Algebra 2015
Petényi Franciska Horváth Erzsébet Algebra 2013
Pintér Dömötör Rónyai Lajos Algebra 2005
Pintye Norbert Küronya Alex Algebra 2014
Prok István Molnár Emil Geometria 1997
Rácz Balázs ifj. Benczúr András SZTAKI 2007
Radics Norbert Recski András  SZIT 2000
Ráth Balázs Tóth Bálint Sztochasztika 2008
Réffy Júlia Petz Dénes Analízis 2004
Richter János Friedl Katalin SZIT 2006
Rozgonyi Eszter Sándor Csaba Sztochasztika 2013
Rózsa Zoltán Tóth János Analízis 2004
Rudas Anna Tóth Bálint Sztochasztika 2006
Ruppert László Petz Dénes Analízis 2011
fár Orsolya Horváth Miklós Analízis 2010
Sági András Schmidt Tamás Algebra 1999
Schultz Benedek Szirmai Jenő Geometria 2015
Shaban, A. H. A. Farkas Miklós Differenciálegyenletek 2004
Simon Zoltán Ferenczy Miklós Algebra 2006
Spisák Andor Nagy Attila Algebra 2004
Stettner Eleonóra Molnár Emil Geometria 1998
Szabó Ildikó Nagyné Szilvási Márta Geometria 2007
Szabó Péter Katona Gyula Y SZIT 2014
Szántó András Petz Dénes Analízis 2012
Székely Balázs Szabados Tamás Sztochasztika 2003
Szentkuti Zsolt Farkas Miklós Differenciálegyenletek 1998
Szilágyi Géza Zsolt Szenes András Geometria 2008
Szirmai Jenő Molnár Emil Geometria 1997
Talata Zsolt Csiszár Imre Sztochasztika 2003
Tóth Ágnes Simonyi Gábor SZIT 2011
Tóth Imre Szász Domokos Sztochasztika 2002
Valkó Benedek Tóth Bálint Sztochasztika 2003
Várdainé Kollár Judit Tóth János Analízis 2007
Varjú Tamás Szász Domokos Sztochasztika 2003
Vecsei Balázs Petz Dénes Analízis 2007
Végh Attila G. Horváth Ákos Geometria 2003
Veress László Antal Schmidt Tamás Algebra 1998
Vető Bálint Tóth Bálint Sztochasztika 2010
Zsbán Ambrus Simonyi Gábor SZIT 2011

Fokozatot szerzett hallgatók:

Név Témavezető Tanszék PhD
Andai Attila Petz Dénes Analízis 2004
Ashraft, G. M. Szántai Tamás Differenciálegyenletek 2005
Balázs Márton Tóth Bálint Sztochasztika 2003
Bárány Balázs Simon Károly Sztochasztika 2012
Bérczy Gergely Szenes András Geometria 2008
Bíró Péter Fleiner Tamás SZIT 2008
Bölcskei Attila Molnár Emil Geometria 2002
Laure DUMAZ Tóth Bálint Sztochasztika 2013
Elaiw, A. M. A. Gyurkovics Éva Differenciálegyenletek 2005
Farkas Barnabás Soukup Lajos Algebra 2012
Farkas Gyula Garay Barnabás Differenciálegyenletek 2001
Farkas József Zoltán Farkas Miklós Differenciálegyenletek 2005
Felszeghy Bálint Rónyai Lajos Algebra 2008
Frenkel Péter Szenes András Geometria 2008
Fried Katalin Sárközy András Algebra 1999
Hadnagy Éva Wettl Ferenc Algebra 2002
Hegedűs Gábor Rónyai Lajos Algebra 2005
Horváth Illés Tóth Bálint Sztochasztika 2015
Kiss Márton Horváth Miklós Analízis 2007
Komjáthy Júlia Balázs Márton, Simon Károly  Sztochasztika 2012
Kovács Benedek Tóth János Analízis 2012
Ladics Tamás     2015
Lóczi Lajos Garay Barnabás Differenciálegyenletek 2007
Molnár Sáska Gábor Bolla Marianna Sztochasztika 2006
Morvai Gusztáv Györfi László SZIT 1995
Mosonyi Milán Petz Dénes Analízis 2005
Móra Péter Simon Károly Sztochasztika 2013
Nagy Gyula Recski András SZIT 1998
Nándori Péter Szász Domokos Sztochasztika 2013
Németh László Vermes Imre Geometria 2007
Oravecz Ferenc Petz Dénes Analízis 1999
Pethőné Vendel Terézia Nagyné Szilvási Márta Geomtria 2004
Pitrik József Petz Dénes Analízis 2010
Prok István Molnár Emil Geometria 2001
Radics Norbert Recski András  SZIT 2001
Rácz Balázs ifj. Benczúr András Algebra 2009
Ráth Balázs Tóth Bálint Sztochasztika 2010
Réffy Júlia Petz Dénes Analízis 2006
Rudas Anna Tóth Bálint Sztochasztika 2013
Ruppert László Petz Dénes Analízis 2012
Salamon Gábor Recski András SZIT 2010
Shaban, A. H. A. Farkas Miklós Differenciálegyenletek 2005
Stettner Eleonóra Molnár Emil Geometria 2006
Szántó András Petz Dénes Analízis 2015
Székely Balázs Szabados Tamás Sztochasztika 2005
Szeszlér Dávid Recski András SZIT 2005
Szirmai Jenő Molnár Emil Geometria 1998
Takács Tibor Gyurkovics Éva Differenciálegyenletek 2002
Talata Zsolt Csiszár Imre Sztochasztika 2005
Tóth Ágnes Simonyi Gábor SZIT 2013
Tóth Imre Szász Domokos Sztochasztika 2006
Valkó Benedek Tóth Bálint Sztochasztika 2004
Varjú Tamás Szász Domokos Sztochasztika 2006
Vető Bálint Tóth Bálint  Sztochasztika 2011
Végh Attila G. Horváth Ákos Geometria 2006
Wintsche Gergely ifj. Böröczky Károly MTA Rényi Intézet 2003

 

Utolsó módosítás: 2017.04.20.